MAXIN´S pomáha utečencom z Ukrajiny a ich rodinám

MAXIN´S SUPPORT

Bratislava, Bardejov, Námestovo, Nitra, Žilina, Košice 28.2.2022

Tragédia, ktorá dnes zmieta Ukrajinu, zastihla aj našich zamestnancov a ich rodiny.

V súčasnosti sa do pomoci nezištne zapojilo aj množstvo výrobných spoločností a podnikov, s ktorými spolupracujeme.

K dnešnému dňu zamestnávame len na území Slovenska aj veľké množstvo občanov mimo EÚ a z toho je iba z Ukrajiny viac ako 600 občanov (80% tvoria muži a 20% ženy). Mnohí z nich v týchto dňoch stoja pred dilemou, ktorou je na jednej strane záchrana seba a svojich blízkych z vojnovej oblasti a na strane druhej to je pomoc vlasti.

Naša agentúra už od prvého dňa invázie a konfliktu, ktorý prebieha na Ukrajinskom území, intenzívne komunikuje so svojimi zamestnancami, aby hľadala možnosti pomoci. Rovnako komunikujeme s našimi partnermi a klientmi – výrobnými spoločnosťami a podnikmi – o problémoch našich ukrajinských zamestnancov.

K dnešnému dňu prevažuje u našich zamestnaných ukrajinských ľudí snaha o záchranu seba a svojich blízkych, v čom poskytujeme maximálnu súčinnosť každého druhu. Rovnako sme sa spolu s našimi obchodnými partnermi rozhodli, že v týchto neľahkých dňoch pre nás nebude prioritou, či ľudia odídu, teda, či bude potrebné hľadať spôsob ich náhrady, ale to, aby sa cítili pochopení a v bezpečí.

Samozrejme, že budeme dbať aj o ďalšie fungovanie personálnych služieb, preto sme už v pondelok spustili veľké aktivity na pomoc ľuďom, ktorí aktuálne utekajú pred vojnou a budú potrebovať spôsob obživy. Ľuďom budeme bezplatne poskytovať psychologickú pomoc, poradenstvo pri zabezpečení zamestnaní, vyhľadanie vhodnej práce, vyhľadanie ubytovania a silnej podpory pre ich deti. U našich obchodných partnerov sme našli veľké pochopenie a súčinnosť, a preto veríme že spoločne dokážeme tejto situácii čeliť.

Personálna skupina MAXIN´S Group pôsobí od roku 2017 a poskytuje komplexné personálne služby pre rôznych obchodných partnerov nielen území Slovenska. Dôraz kladie na individuálny prístup k ľuďom (zamestnancom) a obchodným partnerom. Za obdobie svojej krátkej existencie bola v roku 2021 ocenená odborným časopisom Slovak Spectator a vyhodnotená v troch kategóriách v prvej desiatke najlepších personálnych spoločností.

V prípade podpory, pomoci, informácií nás môžete kontaktovať priamo:

Vladimír Hrivnák
HR Business Partner
tel: +421 918 653 848
e-mail: vhrivnak@maxins.sk

Katarína Garajová
Operation Director
tel: +421 915 155 833,
e-mail: kgarajova@maxins.sk.

Pre ukrajinskú stranu a komunikáciu pre podporu ľudí, ktorí prichádzajú z UA:

Matej Urban
Hiring Manager
tel:+421 907 778 638,
e.mail: murban@maxins.sk.

Pre médiá a PR:

Henrieta Tomašcová
Marketing Director
tel: +421 907 705 748,
e-mail: htomascova@maxins.sk

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...