Zavolajte nám bezplatne:

Hľadáme posily. Práca vhodná pre mužov.

Náplň práce

  • príprava foriem a materiálu
  • liatie do formy a následné vyberanie odliatkov z formy
  • počítanie a ukladanie odliatych produktov
  • kontrola výrobkov
  • oznamovanie akýchkoľvek nedostatkov na výrobku nadriadenému

Miesto výkonu práce: Sereď

Benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom a čistom prostredí na živnosť
  • mzda 8,5 €/hod.- 1 360 €/mes.
  • komplexná starostlivosť koordinátora, možnosť konzultácií v prípade potreby

Osobnostné predpoklady a požiadavky:

  • manuálna zručnosť
  • tímový hráč
  • zodpovednosť

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zanechajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme.

Zaslanie životopisu nie je v tomto kroku povinné, avšak výrazne urýchli celý proces. Ak ho nemáte pripravený, vytvorte si ho za pár minút vďaka našej šablóne MAXIN’S.

Ďakujeme za Váš záujem
V prípade, že chcete dostávať relevantnejšie pracovné ponuky, poprosíme o doplnenie údajov.
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte miesto výkonu práce.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.