MAXIN’S life

Deň narcisov: podpor spoločne s MAXIN’S Group ligu proti rakovine

Aj rok 2021 žiaľ pokračuje v znamení koronavírusu, svet sa však nezastavil a ani tento rok by sme nemali zabudnúť na pacientov trpiacich rakovinou.

Onkologické ochorenie je jedným z tých ochorení, ktoré je v spoločnosti dlhodobo a nevyberá si prestávku. Napriek mnohým uvoľneniam opatrení proti šíreniu covidu sa 25. ročník venovaný „Dňu narcisov“ musí zaobísť bez tradičných dobrovoľníkov v uliciach.

Napriek mnohým uvoľneniam opatrení proti šíreniu covidu sa 25. ročník venovaný „Dňu narcisov“ musí zaobísť bez tradičných dobrovoľníkov v uliciach.

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine a tento rok sa koná už po 25. krát. Finančné prostriedky sa využívajú na pomoc onkologickým pacientom a ich blízkym na celom Slovensku. Liga proti rakovine počas celého roka pripravuje projekty a programy, ktorými pomáha pacientom v ich konkrétnych problémoch súvisiacich s ochorením už 30 rokov.

My sme sa rozhodli v mene našej spoločnosti MAXIN’S Group a jej majiteľa Erika MAXINA prispieť čiastkou 1000 eur a podporiť tak túto zbierku Ligy proti rakovine.

Pridaj sa k nám a prispej na zbierku pre pacientov s onkologickým ochorením. Pomôž spolu s nami aj ty, tým čo to najviac potrebujú. Niekedy aj malá pomoc dokáže tomu druhému zmeniť život.

Všetko potrebné sa dozvieš na stránke https://www.dennarcisov.sk/