MAXIN’S tipy

MAXIN´S tipy na novoročné predsavzatia

  • MAXIN´S
  • 7. júla 2021

Keď sa jeden divoký rok skončí, je čas tešiť sa na nadchádzajúci nový rok.

Pre mnohých je to možnosť ako začať hľadať novoročné nápady na riešenie problémov a stanovovať nové ciele.

Je skvelé mať plány, je to spôsob, ako sa môžeme tešiť na nový rok a uchovať si optimizmus. Vedome alebo nevedome nás to núti byť aktívnymi a zabudnúť tak na pasivitu. Je to akýsi návod, ako chceme, aby nový rok vyzeral a ako to dosiahneme. Problém nastáva, keď sú tieto riešenia príliš všeobecné a nemožno ich zmerať.

Tento rok sa pozrite na svoju kariéru a stanovte si pevné a merateľné ciele, ktoré môžete skutočne sledovať a dosahovať. Na začiatok vám ponúkame 5 cieľov, vďaka ktorým môžete zmeniť nielen svoje doterajšie zmýšľanie, ale aj celkové ďalšie napredovanie.

1. NAUČ SA NOVÚ ZRUČNOSŤ

Bez ohľadu na to, v ktorej oblasti sa nachádzate, existujú stovky nových zručností, ktoré by ste sa mohli naučiť a ktoré by mohli pomôcť vašej kariére. Chceli ste sa niečo naučiť? Nastavte to ako jeden z vašich pracovných cieľov na rok a splňte ho. Nebudete toho ľutovať. Ak to môže zlepšiť vašu doterajšiu prácu alebo byť podnetom k zmene zamestnania, tak do toho!

2. PREČÍTAJ SI ASPOŇ JEDNU MOTIVAČNÚ KNIHU

Čítanie robí zázraky pre vašu myseľ. Nezáleží na druhu vašej práce, určite existuje kniha, ktorá môže zlepšiť váš výkon, rozšíriť rozhľad alebo zmeniť vaše osobné návyky. Aj keď si myslíte, že už viete všetko, čo potrebujete vedieť, prečítanie tej správnej knihy o motivačnom rozvoji vám môže dať nový pohľad na svet a otvoriť tak radu príležitostí, ktoré vám doposiaľ nenapadli.

3. AKTUALIZUJ SI SVOJ ŽIVOTOPIS

Kedy ste naposledy dali svojmu životopisu dôkladný prehľad? Je štýl stále aktuálny? Sú informácie správne? Ak chcete svoj životopis skontrolovať a upraviť, urobte tak, a to aj v prípade, že ho nechcete v danej chvíli použiť nikde. Najlepšie je pravidelne aktualizovať svoj životopis skôr, ako stratíte prehľad o potrebných informáciách a v konečnom dôsledku nikdy neviete, kedy sa vám zíde.

4. ZMERAJ ROVNOVÁHU MEDZI PRACOVNÝM A SÚKROMNÝM ŽIVOTOM

Všetci počujeme o rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom, ale ako to zmerať? Prvým krokom je rozhodnutie zistiť, kde sa práve nachádzate. Porovnajte želaný stav s tým aktuálnym.
Prezrite si svoje zistenia a prípadne ich prediskutujte so svojou rodinou a priateľmi. Výsledky vášho vlastného prieskumu samého seba a spätná väzba vašich blízkych, dopomôžu k hľadaniu harmónie vo svojom pracovnom a osobnom živote.

5. ZÍSKAJ JEDNU PROFESIONÁLNU CERTIFIKÁCIU

Získajte jednu novú profesionálnu certifikáciu. Je na vašom životopise prázdne miesto, kde by ste si želali zapísať nejaký ten certifikát? Skvelý nápad pre jeden z vašich pracovných cieľov pre nový rok, pretože práve to môže zlepšiť vašu kariéru. Ak to stojí peniaze, myslite nato ako na svoju budúcnosť. Predstavte si aký pozitívny vplyv to môže mať pre váš život.

MAXIN´S TIPY NA PREDSAVZATIE – Plagát na stiahnutie

 

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Logo pre motory jws.
Logo volkswagen na čiernom pozadí.
Automobilové logo Snop na čiernom pozadí.
Logo pre skupinu pvl.
Hliníkové logo Nueman na čiernom pozadí.
Logo pre kongsberg automotive.
Je to riadenie prietoku vzduchu v automobiloch.
Logo Hyundai transys na čiernom pozadí.
Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...