MAXIN’S life

MAXIN’S sponzoring… V hlavnej úlohe MMA bojovník Gábor Boráros

Nie je nič úžasnejšie, ako keď sa spojí príjemné s užitočným.

Už dávnejšie nám skrsla v hlave myšlienka, ako by sa mohol MAXIN’S Group angažovať a napomôcť tak rozvíjajúcim sa talentom dnešnej doby.

Kde začať? Tak znela otázka. Šport? Umenie? Bol to práve šport, pre ktorý sme sa rozhodli. Spája v sebe nie len pevnú vôľu, ale aj odhodlanie na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa. To je to, čo pokladáme aj my za jednu z najdôležitejších výsad každého z nás.

„Tvrdá práca a vytrvalosť“

     Výsada bojovníkov  

Rozhodli sme sa preto osloviť a sponzorovať jednu z najvýraznejších osobností aktuálnej športovej scény Gábora Borárosa. Písal sa 16. august 2018 a spolupráca bola na svete!

Kto je Gábor a prečo práve on?

Je to mladý a talentovaný MMA bojovník, ktorý patrí momentálne medzi najznámejšiu osobnosť tohto športu na Slovensku. Oslovilo nás hlavne jeho odhodlanie a bojovnosť… Do každého zápasu vkladá všetko… Nie len silu, ale aj „srdce bojovníka“. Je jasným príkladom, že tvrdou prácou a odhodlaním môžeme v živote dokázať všetko, čo si zaumienime… Čo je základ? Nikdy sa nevzdávať… Každá prehra, a to nie len v ringu, ale aj v živote nám prináša istú formu ponaučenia, vďaka ktorému sa môžeme stať lepšími a silnejšími.

Čo je to MMA?

MMA (Mixed martial arts) tzv. (zmiešané bojové umenie) je zápasenie v klietke v tvare oktagonu. Tento bojový šport neustále naberá na svojej popularite, nie len v zahraničí ale aj u nás na Slovensku. Zmiešané bojové umenia patria medzi vôbec najtvrdšie odvetvia športu. Kladú na športovca maximálne nároky, nie len  po fyzickej či technickej stránke, ale aj tej psychickej.

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...