MAXIN’S life

MAXIN´S spolupráca: Exkluzívna dohoda s novým partnerom z Moldavska

MAXIN´S spolupráca: Exkluzívna dohoda s novým partnerom z Moldavska

Minulý týždeň sme uzavreli exkluzívnu dohodu s naším novým partnerom z Moldavska ohľadom dodávania pracovnej sily do našej spoločnosti. Vzhľadom na rastúci dopyt po kvalifikovaných aj menej kvalifikovaných pracovníkoch, s ktorým má slovenský trh práce poslednú dobu stále väčší problém, sa táto dohoda javí ako správny krok. Slovenský trh práce sa v posledných rokoch rýchlo mení, a to nielen kvôli demografickým faktorom, ale aj kvôli zmenám v hospodárstve a odborných zručnostiach, ktoré sú potrebné v súčasnej dobe.

Neustále sa snažíme poskytovať našim klientom tie najlepšie riešenia. To znamená, že potrebujeme prístup k širokému spektru kvalifikovaných profesionálov, ktorí majú odborné zručnosti a skúsenosti, ktoré sú pre naše projekty nevyhnutné. V tomto kontexte sme sa rozhodli pozrieť sa za hranice Slovenska a nadviazať spoluprácu s partnerom z Moldavska.

Táto spolupráca nám umožní flexibilne reagovať na požiadavky trhu a zabezpečiť, že budeme mať vždy prístup k potrebným odborníkom. Veríme, že táto spolupráca bude mať pozitívny vplyv nielen na našu spoločnosť, ale aj na celý slovenský trh práce.

 

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...