MAXIN’S life

MAXIN’S rok 2018

  • MAXIN´S
  • 7. júla 2021

Čo priniesol MAXIN‚S Group uplynulý rok 2018?

Rok 2018 bol pre nás zlomový a rozhodujúci. Ako ho hodnotí náš generálny riaditeľ Erik Maxin sa dozvieš v tomto článku…

Erik Maxin: Našu spoločnosť síce tvorí kolektív s dlhoročnými skúsenosťami, no napriek tomu sme mladá spoločnosť, ktorá odštartovala svoje pôsobenie krátko pred začiatkom tohto roku.

Je náročné vybudovať spoločnosť od samotného začiatku a najmä získať si dôveru a priazeň ľudí. Ale myslím, že nám sa to podarilo. Svedčí o tom aj 1048 spokojných zamestnancov.

V čom spočíva výnimočnosť MAXINS Group?

Erik Maxin: Každopádne sme chceli vybudovať spoločnosť, ktorá bude nejakým spôsobom vynikať spomedzi ostatných. Vsadili sme nie len na odbornosť nášho kolektívu, ale aj na silu sociálnych sietí. Nesnažíme sa o tuctové príspevky obsahujúce len ponuky práce, ale chceme osloviť širšie publikum, píšeme články na aktuálne témy, motivačné a inšpiratívne príspevky, ale samozrejme aj niečo úsmevné na odľahčenie voľných chvíľ po práci. Za rok má naša facebooková stránka vyše 2450 likov, na instagrame máme vyše 5700 sledovateľov a ich počet neustále narastá. Sme vďační každému koho oslovujú naše myšlienky a sleduje nás naďalej. Snažíme sa angažovať do verejného života akciami akými boli „Šuhajíci pri panvici“, úžasná akcia o varení s Juniorom a Marekom Ortom, alebo podporovať mladé športové talenty, ako je známy MMA bojovník Gábor Boráros. Obdobným činnostiam sa chceme určite venovať aj v budúcnosti.

We are not Superheros, but trying to do our best…

Čo je najdôležitejšie pre úspech takej spoločnosti akou je MAXIN’S Group?

Erik Maxin: V prvom rade je to práca nie len s ľuďmi, ale aj o ľuďoch samotných. Preto bolo pre mňa najdôležitejšie nie len zostaviť tím, ktorý by tvorili profesionáli, ale hlavne tím ľudí, ktorý by sa vedel vzájomne dopĺňať a dokázal sa spoľahnúť jeden na druhého. Nezastávam názor, čím viac ľudí, tým väčší úspech. Ale naopak. Kvantita ešte nikdy nepredbehla kvalitu. Preto sa snažím spolu so svojim tímom spraviť všetko pre spokojnosť našich zamestnancov. Samozrejme nie je v našich silách každému vyhovieť, ale snažíme sa, aby každý kto sa zamestná, alebo chcel sa zamestnať bol spokojný. Aj my sme len ľudia, ktorí môžu pochybiť, no základ je poučiť sa zo svojich chýb a neustále napredovať. Neponúkame len možnosť zamestnať sa, ale poskytnúť šancu pre nový, lepší začiatok.

„Za každou úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec“, a to je pre nás najdôležitejšie…

Aký má odkaz Erik Maxin pre našich fanušíkov?

Zhrnul by som to do nášho motta, ktorého autorom je Sokrates: „Tajomstvo zmeny nespočíva v boji s tým, čo bolo, ale budovaním toho čo bude“.

Základ je sa zamyslieť a zhodnotiť, či sme aktuálne spokojní s tým čo máme… Pokiaľ nie, netreba sa báť zmeny, ale naopak. Život nám každodenne prináša prekážky, ktoré prekonávame a výzvy, ktorých sa netreba báť, ale pevne ich uchopiť.

Ďakujem celému svojmu tímu aj všetkým našim zamestnancom. Len vďaka ním sme to dotiahli tak vysoko… Netreba však zaspať na vavrínoch, je tu vždy priestor na zlepšenie… Základom je chcieť a tomu sa my nikdy nebránime.

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Logo pre motory jws.
Logo volkswagen na čiernom pozadí.
Automobilové logo Snop na čiernom pozadí.
Logo pre skupinu pvl.
Hliníkové logo Nueman na čiernom pozadí.
Logo pre kongsberg automotive.
Je to riadenie prietoku vzduchu v automobiloch.
Logo Hyundai transys na čiernom pozadí.
Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...