MAXIN’S life

MAXIN´S LIFE: Keď MAXIN´S ženy obdarúvajú

Ženy sú silné, ale potrebujú aj pomoc

Kvety sú krásne, ale v MAXIN´S sme MDŽ opäť oslávili inak

 

Nežnosť, krása, sila, vytrvalosť, odhodlanie, život… To všetko charakterizuje ženu. Dôvodov, prečo je dôležité vážiť si ju, je, samozrejme, oveľa viac. MDŽ však vznikol kvôli ženskej práci a my v MAXIN´S Group ho už tradične oslavujeme inak ako kvetom.

8. marca 2023, cielene pri príležitosti Medzinárodného dňa žien, sa zástupcovia MAXIN´S Group vybrali na detské oddelenie Nemocnice s poliklinikou Bardejov. Neniesli náruč plnú kvetov ani hračky pre deti. Doniesli symbolický šek na sumu 2 000 €, ktorý darovali oddeleniu pri príležitosti MDŽ.

 „V MAXIN´S Group sme sa aj tento rok rozhodli, že peniaze, za ktoré by sme kúpili kvety našim ženám, darujeme detskému oddeleniu nemocnice v Bardejove. Sme presvedčení, že ženy by mali byť kvetmi obdarovávané priebežne, nielen v deň, keď si pripomíname ich boj za rovnoprávnosť, vyhovujúce pracovné podmienky a primeraný plat,“ povedala Terézia Maxinová z MAXIN´S Group.

Rozhodli sme sa finančne prispieť na zlepšenie podmienok liečby detí, o ktoré sa v chorobe matky obetavo starajú. „Mamy a ich deti sú úzko prepojené. Keď je zle dieťaťu, trpí aj matka. Preto je podľa nás zmysluplné aspoň trochu pomôcť tomu, aby boli deti čo najrýchlejšie opäť zdravé,“ doplnil František Pivovarník.

Samozrejme, že oslava žien a ich práce nám v MAXIN´S Group nie je ľahostajná. Naopak, oslavujeme ju každý deň, a to tak, že pre ženy nachádzame vyhovujúcu prácu. Zabezpečujeme, aby za ňu dostali primeranú plácu a podieľame sa na vytváraní takých pracovných a životných podmienok, aby sa pracujúce ženy mohli starať aj o svoje deti či iných rodinných príslušníkov, pokiaľ to chcú.

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...