MAXIN’S life

MAXIN’S Group privíta uchádzačov o zamestnanie už aj v Nitre

  • Dominika Čeklovská
  • 20. októbra 2021
MAXIN´S pobočka v Nitre

Prácu si nájdete už aj v Nitrianskom kraji! MAXIN’S Group si to tentokrát namieril do Nitry a otvoril tam už svoju v poradí šiestu pobočku. Od 1.10. tak radi privítame každého z vás v úplne novej pobočke.

Nájdete tam okrem našich kolegov Dodyho a Janky, aj množstvo pracovných príležitostí. Viac už prezradí Branch manažér Jozef „Dody“ Pavlovič.

Po Bratislave, Námestove, Žiline, Bardejove a Košiciach je to už v poradí šiesta otvorená MAXIN’S pobočka. Prečo ste sa rozhodli práve pre mesto Nitra?

Jozef „Dody“ Pavlovič.: Ak je Nitra zaujímavá pre strategických investorov zo zahraničia, je zaujímavá aj pre nás a chceme využiť jej potenciál. Vo všeobecnosti mesto Nitra disponuje širokým portfóliom klientov, ktorým praje ako samotná situácia na pracovnom trhu, tak nastavenie jednotlivých firiem pre filozofiu náboru. Možnosť zamestnať sa majú tak nie len kandidáti z iných regiónov Slovenska, ale aj zamestnanci z tretích krajín. Nitra a okolie ponúka široké možnosti ubytovania a realizácie v nami poskytovaných službách.

Aké pracovné pozície budete obsadzovať v okolí Nitry?

Jozef „Dody“ Pavlovič.: Keďže ide o región s automobilovým zameraním, záujemcovia si tam môžu vyberať zo širokej škály možností. Máme k dispozícii pracovné miesta vhodné pre operátorov výroby, skladníkov, vodičov VZV, zváračov, nastavovačov, obrábačov kovov a obsluhou rôznych strojov na lisovanie. Uchádzači si nájdu uplatnenie taktiež v strojárskom priemysle, elektro výrobe a stavebníctve.

Na čo všetko sa môžu tešiť naši záujemcovia o zamestnanie?

Jozef „Dody“ Pavlovič.: Naši záujemcovia sa môžu tešiť a spoľahnúť na profesionálnu starostlivosť v oblastiach poradenstva, logistiky a pomoci pri asimilácii v regióne. Ďalej na kvalitné ubytovanie, tlmočníka v ich rodnom jazyku a na možnosť navštíviť osobne kanceláriu priamo v mieste výkonu práce, kde im budú zodpovedané otázky, vybavené požiadavky a námety na zlepšenie. Okrem samotnej práce ponúka Nitra a okolie aj veľa možností pre voľnočasové, kultúrne a športové aktivity.

Čo by ste odkázali všetkým kandidátom o prácu?

Jozef „Dody“ Pavlovič.: Pracovných ponúk je u nás dostatok a každému uchádzačovi radi pomôžeme s výberom tej najvhodnejšej pozície. Veríme, že každému z nich nájdeme uplatnenie na trhu práce.

Vyberte si z množstva pracovných pozícií nie len v okolí Nitry, ale aj na celom Slovensku.

Pracovné ponuky

Nezabudnite si pozrieť našu galériu fotiek z príprav a otvorenia zbrusu novej pobočky Nitra.

 

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Logo pre motory jws.
Logo volkswagen na čiernom pozadí.
Automobilové logo Snop na čiernom pozadí.
Logo pre skupinu pvl.
Hliníkové logo Nueman na čiernom pozadí.
Logo pre kongsberg automotive.
Je to riadenie prietoku vzduchu v automobiloch.
Logo Hyundai transys na čiernom pozadí.
Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...