MAXIN’S life

MAXIN’S a nová spolupráca s Martinou Mečiarovou pri vzdelávaní zamestnancov klientov

  • MAXIN´S
  • 7. júla 2021

Neustále sa snažíme o rozličné inovácie, zlepšenia ale aj nadväzovanie nových spoluprác.

Písal sa Október 2019 a my sme absolvovali jedno zo školení, na ktoré sa nezabúda. Jednalo sa o workshop zlepšenia komunikačných zručností pod vedením Martiny Mečiarovej. A vtedy sme si povedali: „Prečo nie?“ A tak vznikla medzi nami a Martinou spolupráca.

Našou víziou je realizovať skupinové aj individuálne kurzy, semináre a workshopy pre manažérov, personalistov, teamleaderov atď. Naším zámerom je poskytnúť profesionálny, kvalitný a komplexný servis v oblasti vzdelávania a rozvoja potenciálu zamestnancov našich klientov.

Ponúkame široké portfólio tém, vytvárané k potrebám našich klientov.

Účastník našich kurzov tak získa nie len vedomosti, ale aj praktické zručnosti, ktoré mu dopomôžu k prehĺbeniu jeho doterajších poznatkov a k nadobudnutiu nových. Výsledným efektom sú trvalé skúsenosti, ktoré prinášajú reálne a praktické riešenia.

Čo je zážitkové školenie?

Zážitkové školenia využívajú práve zážitok ako prostriedok vzdelávania. Nezakladá si len na sprostredkovaní informácii, ale aktívne zapája účastníkov do rôznych činností a reálnych situácií. Na základe toho sa vytvára u jednotlivcov skúsenosť. Skúsenosť sa tak uchováva hlbšie a dlhodobejšie v pamäti, čím novo nadobudnuté poznatky sú ľahšie využiteľné v praxi.

 

Kto je Martina Mečiarová?

Je známa predovšetkým z televízie Markíza, kde pracovala 13 rokov v relácii Reflex či Teleráno. Odmoderovala stovky živo vysielaných relácií, prestížnych eventov a odborných podujatí. Pôsobila v spravodajskej televízii TA3 ako dramaturgička publicistických programov a ako hovorkyňa a PR manažérka TA3.

Moderátorskú činnosť pre televízie posunula k tvorbe vlastných projektov. Od roku 2017 obsahovo napĺňa internetovú televíziu appDay.tv, pri zrode ktorej aj stála. Moderuje publicistické rozhovory a naďalej aj spoločenské eventy, či konferencie.

Martina vyštudovala Slovenský jazyk, literatúru a estetiku na FF PU. Absolvovala celý rad odborných vzdelávacích programov, o.i. aj Personálny manažment na Univerzite Palackého v Olomouci.

Venuje sa tréningom, mentoringu a osobnostnému rastu klientov. Trénuje a lektoruje ľudí v biznise a v regionálnej politike v oblasti spoločenského a biznis protokolu a etikety, efektívnej komunikácie, vrátane odburávania trémy, vystupovanie pre publikom a mediálnych tréningov.

Pre viac info nás neváhaj kontaktovať.

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Logo pre motory jws.
Logo volkswagen na čiernom pozadí.
Automobilové logo Snop na čiernom pozadí.
Logo pre skupinu pvl.
Hliníkové logo Nueman na čiernom pozadí.
Logo pre kongsberg automotive.
Je to riadenie prietoku vzduchu v automobiloch.
Logo Hyundai transys na čiernom pozadí.
Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...