MAXIN’S ocenenie: TOP 10 najväčších zamestnávateľských agentúr na Slovensku

Na trhu práce došlo k nárastu pracovných ponúk aj k zásadným zmenám. Počas najprísnejších protipandemických opatrení sa pohovory preniesli do online priestoru a spoločnosti v súčasnosti vo väčšej miere podporujú prácu z domu. Personalisti navyše čím ďalej tým viac oslovujú vhodných kandidátov priamo.

Rebríček TOP zamestnávateľských agentúr

Aj tento rok zostavil The Slovak Spectator rebríček TOP zamestnávateľských agentúr a zverejnil ho vo svojej publikácii Sprievodca kariérou a zamestnaním. Rebríček je výsledkom spolupráce novín The Slovak Spectator a spoločnosti FinStat. Podľa analýzy desať najväčších zamestnávateľských agentúr poskytlo vlani prácu celkovo viac ako 23-tisíc ľuďom. Ide o 1%-ný nárast v porovnaní s rokom 2020. Sme radi, že v tomto rebríčku získala miesto aj naša agentúra, MAXIN’S Group.

Ako vníma opätovné umiestnenie MAXIN’S Group v TOP rebríčku náš zakladateľ Erik Maxin?

Erik Maxin: Veľmi ma teší opätovný úspech našej agentúry na zamestnávateľskom trhu. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícií a cieľov našich klientov. Za úspechom a prosperitou každej spoločnosti stoja predovšetkým ľudia. Veľká vďaka preto patrí každému v našom tíme, ktorý prispel k tomuto úspechu, a to nielen manažmentu, ale aj všetkým náborárom, koordinátorom, administratívnej podpore, marketingu a hlavne všetkým zamestnancom, ktorí nám prejavili dôveru.

Umiestnenie MAXIN’S Group v rebríčku agentúr

Detailnejšie informácie o výsledkoch analýzy a umiestneniach nájdete na: https://index.sme.sk/c/22669861/ktoru-najvacsie-personalne-agentury-rebricek.html

pre jazykovo zdatnejších: https://spectator.sme.sk/c/20469321/largest-employment-agencies-in-slovakia-hr-companies.html a https://spectator.sme.sk/c/22669843/largest-employment-agencies-in-slovakia.html

 

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...