MAXIN’S life

Aj medzinárodný deň žien môže byť výnimočnejší a mať svoje poslanie​

  • MAXIN´S
  • 7. júla 2021

Tak ako minulý rok aj tento sme sa rozhodli pokračovať v tradícii a poňať Medzinárodný deň žien v trošku inom duchu a prispieť svojou troškou na dobrú vec.

Kvety sú síce krásne potešia snáď každú ženu, ale ich krása po pár dňoch pominie…. no detský úsmev na tvári a hrejivý pocit, že sme mohli niekomu pomôcť je na nezaplatenie.

Preto sme sa rozhodli, že tento rok bude najkrajším darom od nás žien, práve pomoc malej bojovníčke a detskému rehabilitačnému centru LIBERTA, ktorým prispejeme čiastkou 1620 €.

Predstavujeme vám príbeh malej 4-ročnej Natálky Kemény, ktorú všetci poznajú ako Nani. Nani nie je typické dievčatko dnešnej doby, netúži po drahých hračkách , najnovšom mobile ani play station. Jej najväčším snom je ísť do škôlky po vlastných a hrať sa s ostatnými zdravými detičkami.

Narodila sa s rázštepom chrbtice (spina bifida), vývojovou anomáliou chrbtice a miechy. A stará sa o ňu jej milujúca babička pani Denisa.

Má za sebou už dve terapie v detskom rehabilitačnou centre LIBERTA, vďaka ktorým zaznamenala obrovské úspechy. Vďaka liečebnému pobytu a skúsenej fyzioterapeutke Lucke Knapovej sa Nani už dokáže nielen postaviť na vlastné nôžky, ale aj za pomoci barlí prejsť svoje prvé kroky. Preto sme sa tento rok rozhodli na Deň žien darovať 750€ na ďalší liečebný pobyt práve tejto malej bojovníčke.

Náš obdiv si zaslúži aj samotná Lucka, ktorá vníma svoje zamestnanie nie ako prácu, ale poslanie. A odmenou sú jej prvé krôčiky detských bojovníkov a šťastné úsmevy nie len samotných detí ale aj ich rodičov.

LIBERTA je centrum intenzívnej rehabilitácie pre deti a mládež s poruchami pohybu. Liečia nielen pohybové problémy malých pacientov, ale snažia sa aj napomáhať rodinám s chorým dieťatkom.

Rodičia sa tak môžu zúčastňovať všetkých aktivít spolu s deťmi a zároveň majú možnosť spoločných stretnutí v rámci komunity. Vzájomnou výmenou skúseností prispejú k riešeniu rôznych životných situácií a vzájomnej psychickej podpore.

Preto sme sa rozhodli LIBERTE prispieť ďalšími 870 €  na zabezpečenie nových rehabilitačných pomôcok.

 

Hľadáte prácu?

Nechajte nám svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Logo pre motory jws.
Logo volkswagen na čiernom pozadí.
Automobilové logo Snop na čiernom pozadí.
Logo pre skupinu pvl.
Hliníkové logo Nueman na čiernom pozadí.
Logo pre kongsberg automotive.
Je to riadenie prietoku vzduchu v automobiloch.
Logo Hyundai transys na čiernom pozadí.
Neváhajte nás kontaktovať
Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

   

alebo nám zanechajte svoj telefonický kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...