• Pridané pred 3 mesiacmi

Skladník

  • Výkon práce Liptovský Hrádok
  • Typ pracového úväzku Živnosť
  • Priemysel Elektrotechnický
8 €/hod.

Hľadáme nových kolegov do našej významnej spoločnosti na pozíciu skladník. Skúsenosti a preukaz VZV sú výhodou, ale nie sú potrebné. Pre nás je dôležitá ochota pracovať a byť zdravotne spôsobilý na prácu s bremenami.

Náplň práce:

  • zaskladňovanie materiálových položiek do lokácií jemu určených
  • alokovanie jednotlivých položiek systémom zhodné položky patria do jednej lokácie, pokiaľ je to možné
  • výdaj komponentov do výroby v závislosti od potrieb a požiadaviek výrobných liniek
  • práca s vnútorným informačným systémom
  • spolupráca s oddelením vstupnej kontroly
  • pomocné práce pri zaskladňovaní materiálových položiek pracovníkov z iných lokácií
  • pomocné práce pri príjme materiálu od dodávateľov
  • všetky práce týkajúce sa expedície ( zvážanie produktov, nakladanie a pod. ), ak nie sú touto činnosťou obmedzované hlavné pracovné povinnosti
  • práce potrebné na udržanie prehľadnosti a poriadku na jednotlivých lokáciách
  • práca s bremenami
  • pracuje sa na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00)

Miesto výkonu práce: Liptovský Hrádok

Mzda: 8 EUR/hod. (1300 eur/mes)

Výhody

  • práca na živnosť (8 eur/za každú odpracovanú hodinu)
  • zabezpečené ubytovanie
  • práca v čistom prostredí
  • zabezpečený pitný režim počas celého dňa
  • ponúkame stabilný príjem a dlhodobé zamestnanie
  • zabehnutý kolektív, ktorý rád pomôže
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Osobnostné predpoklady a požiadavky

  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • ochota pracovať na zmeny

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...