• Pridané pred 1 mesiacom

Operátor/mechanik

  • Výkon práce Trenčianske Bohuslavice
  • Typ pracového úväzku Živnosť
  • Priemysel Elektrotechnický
8 - 8,5 €/hodiny

Obsluha výrobných strojov

Hľadáme nového kolegu na pozíciu mechanika do výrobnej spoločnosti. Ak máte technické vzdelanie a logické myslenie, určite sa nám ozvite. Nástup možný ihneď, aj dohodou.

Náplň práce:

  • riadiť sa podľa návodu na obsluhu zariadenia, podľa výkresovej dokumentácie a kontrolného plánu
  • práca s mostovým/nosníkovým žeriavom (ovládanie zo zeme)
  • kontrola vstupného materiálu
  • nastavovanie parametrov na extrúderovej linke podľa návodu
  • kontrola parametrov podľa návodu pomocou meracích zariadení (priemer, priľnavosť, excentricita)
  • sledovanie správneho chodu zariadenia, opotrebenia dielov a hlásenie nezhôd vedúcemu
  • zodpovedať za kvalitu vyrobeného produktu
  • upozorňovanie na nezhodný materiál, označovať ho a ukladať na vyhradené miesto
  • zabezpečovať oddelené skladovanie materiálu určeného na šrotovanie na vyznačenom mieste (nádobe) a iné
  • práca v štvorzmennej prevádzke, krátky – dlhý týždeň.

Výhody

  • práca je na živnosť so mzdou 8€/hod.
  • za odpracovaný mesiac s plným fondom mzda 8,50 Eur/hod.
  • možnosť nadčasov (môžete robiť aj každý deň po dohode s nadriadeným)
  • plná podpora koordinátora

Osobnostné predpoklady a požiadavky

  • veľkou výhodou uchádzača je kurz viazania bremien
  • logické myslenie
  • technické vzdelanie
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • samostatnosť

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...