Náplň práce

Čo bude tvojou úlohou ak sa u nás zamestnáš?

  • zásobovanie a preprava materiálu na montážnu linku
  • odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
  • nakladanie a vykladanie tovaru – paliet
  • pracuje sa v 3 a 4 zmennej prevádzke po 8hod.

Miesto výkonu práce: Nitra

Mzda: 9 EUR/hod. (živnosť)

Výhody

  • v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie
  • u nás máte plnú podporu koordinátora
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • vernostný program podľa odpracovaných rokov
  • skvelý tím kolegov

Osobnostné predpoklady a požiadavky

  • skúsenosti s obsluhou VZV výhodou
  • platný preukaz

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať

Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 500 606

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Súhlaste so spracovaním osobných údajov.