Zavolajte nám bezplatne:

Koho hľadáme

Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedať za komplexné spracovanie účtovníctva a daní slovenskej spoločnosti, takže žiaden zahraničný „korporát“. Očakávame, že v spolupráci s kolegyňami a kolegami nastaví účtovníctvo a obeh dokumentov potrebných pre spracovanie účtovníctva tak, aby bol efektívny a bol v súlade s platnou legislatívou.

Svojou odbornosťou bude vytvárať podporu nielen pre účtovné oddelenie, ale aj pre celú firmu. Okrem toho bude komunikovať  s kolegyňami z účtovného oddelenia, s majiteľom a vedením spoločnosti, ale aj vedúcimi pracovníkmi jednotlivých zákaziek, + v prípade potreby aj s účtovnými oddeleniami našich dodávateľov a zákazníkov. Komunikácia s daňovým úradom a inými inštitúciami je samozrejmosťou.

Hľadáme človeka, ktorý svojím ľudským prístupom a prozákazníckou orientáciou bude pomáhať riešiť problémy a úlohy. Pozitívny a zodpovedný prístup k práci + rozvaha a presnosť sú nevyhnutnosťou.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • neodmysliteľnou súčasťou tvojej práce budú účtovné uzávierky a daňové priznania
  • budeš riadiť pohľadávky a záväzky spoločnosti, platobný styk a komunikáciu s bankami
  • budeš pripravovať finančné reporty pre majiteľa a vedenie spoločnosti + podklady pre audit
  • budeš zodpovedať za správne vykonanie účtovných operácií v súlade s platnou legislatívou

Čo ponúkame?

  • základný plat od 1 200,- € brutto/mesiac + prémie. Výška základného platu sa bude odvíjať od Tvojho vzdelania a skúseností
  • príjemné a moderne zariadené pracovisko v Bardejove
  • dynamické prostredie spoločnosti, ktorá dodáva služby zákazníkom po celom Slovensku
  • priateľský kolektív, ktorý je zložený z tímových hráčov a vzájomne si pomáha

Čo požadujeme?

  • minimálne 5-ročnú prax v oblasti účtovníctva a skúsenosti s riešením úloh uvedených vyššie.

Kontakt:

CV posielaj na office mail: uctovnik@maxins.sk

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...

Neváhajte nás kontaktovať

Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Súhlaste so spracovaním osobných údajov.