• Pridané pred 12 dňami

Elektromechanik – montážnik

  • Výkon práce Dubnica nad Váhom
  • Typ pracového úväzku Živnosť
  • Priemysel Elektrotechnický
8 €/hod.

Hľadáme posily do tímu elektrotechnikov/montážnikov. Muži aj ženy, s nástupom čo najskôr, neváhajte a pošlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte.

Náplň práce:

  • príprava a rozdelenie materiálu pre montáž, podľa podskupín a finálnych výrobkov
  • zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
  • zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov
  • kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie
  • zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
  • udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S
  • mechanická úprava dielov použitých dielov/ ak je potrebne podľa dokumentácie
  • pracovná pozícia je len dvojzmenná (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00)

Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom

Výhody

  • práca na živnosť (8 eur/za každú odpracovanú hodinu)
  • príplatky a bonusy
  • práca v čistom prostredí
  • zabezpečený pitný režim počas celého dňa
  • v prípade potreby pomoc so zabezpečením ubytovania
  • komplexná starostlivosť koordinátora

Požiadavky

  • prax v elektrotechnickom priemysle, s vyhláškou 22, 23 vítaná, nie nutná
  • tímová spolupráca
  • ochota učiť sa

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...