Zavolajte nám bezplatne:

Sme personálna agentúra zameraná na vyhľadávanie zamestnancov do výrobných spoločností a logistických centier na Slovensku a v Českej republike. Máme množstvo nových projektov a naďalej nám vďaka šikovným zamestnancom pribúdajú. Našim cieľom je, aby bol každý projekt plnohodnotne zastrešený, radi by sme preto rozšírili náš mladý a motivovaný tím o externých dodávateľov z celého Slovenska.

Ako by to malo fungovať?

Aktuálne sme rozbehli množstvo projektov v rôznych kútoch Slovenska. Každý región si však vyžaduje osobitý prístup, ktorý z časového hľadiska nedokážeme vytvoriť. Nepoznáme každý región, jeho potenciál, možnosti miestnej inzercie, povahu a potreby uchádzačov, preto potrebujeme niekoho, kto nás od toho odbremení.

Našou predstavou je, aby si nám svojou prácou prispel a pomohol nájsť vhodných kandidátov na jednotlivé projekty – najmä zo svojho okolia/regiónu, v ktorom pôsobíš. Je viac – menej na tebe, ako to urobíš (lokálna inzercia, miestne spravodajské portály, letáky…), zaujímajú nás výsledky v podobe záujemcov o zamestnanie.

Čo za to dostaneš?

Podmienky spolupráce sú špecifické pre každý región, vyžadujú si jedinečný prístup a dohodu. Možností je mnoho a obmedzenia takmer žiadne. Najmä čo sa týka výšky tvojho platu – záleží len na tvojej šikovnosti.

Uvádzame široké mzdové rozpätie, nakoľko spolupráca môže mať rôzne formy. Môžeš si privyrobiť popri zamestnaní, alebo pracovať plnohodnotne pre nás

Ak chceš s nami spolupracovať na zaujímavých projektoch, neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Neustále rozširujeme svoj tím o externých náborových spolupracovníkov.

Naše benefity

Doprava zadarmo
Záloha po prvom
týždni
Ubytovanie zadarmo
Právne poradenstvo v otázkach exekúcie

Máte záujem o túto pracovnú ponuku? Zašlite nám svoj životopis a my Vás kontaktujeme.

Vytvorte si životopis za pár minút vďaka našej šablóne Maxin’s

Zadajte vaše telefónne čislo.

Správa sa odosiela ...

Ďakujeme za Váš záujem
V prípade, že chcete dostávať relevantnejšie pracovné ponuky, poprosíme o doplnenie údajov.
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte miesto výkonu práce.
Zadajte vaše skúsenosti.
Sem presuňte Vás životopis
Vložiť životopis

Správa sa odosiela ...

Podobné ponuky

Neváhajte nás kontaktovať

Nenašli ste pracovnú ponuku, ktorú ste hľadali?

Volajte na bezplatnú infolinku

0800 365 800

alebo nám zanechajte svoj telefonicky kontakt

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...